Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 5 Premium Smart Control Home (1.324-673.0)
Zdjęcia 12 |
Karcher K 5 Premium Smart Control Home |
|
Ta myjka ciśnieniowa jest zoptymalizowana pod kątem łatwego i szybkiego czyszczenia najbardziej zabrudzonych powierzchni. Model różni się zwiększoną wydajnością i rozszerzoną funkcjonalnością. W przeciwieństwie do poprzednich rozwiązań, ten zlew jest wyposażony w pistolet Smart Control i rozpylacz Multi Jet. Charakterystyczną cechą pistoletu myjącego jest obecność własnego panelu sterowania z ekranem LCD, dzięki czemu można regulować ustawienia wydajności bezpośrednio na uchwycie.
Myjka ciśnieniowa Karcher K 5 Premium Smart Control Home jest wyposażona w unikalną dyszę natryskową. Głowica rury ciśnieniowej ma trzy różne dysze. Aby zmienić dyszę, wystarczy obrócić głowicę natryskową. Standardowy atomizer można zastąpić główką szczoteczki Patio. Taka szczoteczka obraca się po nałożeniu strumienia, co pozwala skutecznie uporać się z najbardziej problematycznymi zabrudzeniami. Dodatkowo urządzenie wyposażona jest w bęben do nawijania węża. Istnieje również wbudowany zbiornik na detergent. Urządzenie dostarczane jest z wężem o długości 10 m. To bardzo praktyczny i wydajny zlew. Z takim urządzeniem kompleksowe sprzątanie zamieni się w ciekawą rozrywkę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 5 Premium Smart Control Home
Wszystkie ceny 13 →Kärcher Myjka ci?nieniowa K 5 Premium Smart Control Home | 1 993 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-673.0 | 1 868 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control Home 1.324-673.0 | 2 148 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-673.0 | 1 862 zł |