Мийка високого тиску Karcher K 5 Premium Smart Control Home (1.324-673.0)
Фото 12 |
Karcher K 5 Premium Smart Control Home |
|
Ця мийка високого тиску оптимізована для легкого і швидкого прибирання найбільш забруднених поверхонь. Модель відрізняється поліпшеною продуктивністю і розширеними функціональними можливостями. На відміну від попередніх рішень дана мийка комплектується пістолетом Smart Control і розпилювачем Multi Jet. Відмінною особливістю миючого пістолета є наявність власної панелі управління з РК-екраном, завдяки чому налаштовувати параметри продуктивності можна безпосередньо на рукоятці.
Мийка високого тиску Karcher K 5 Premium Smart Control Home оснащена унікальним розпилювачем. Головка напірної трубки має три різних форсунки. Щоб змінити сопло, потрібно лише провернути розпилювальну головку. Стандартний розпилювач можна замінити на щіткову насадку Patio. Така щітка обертається при подачі струменя, що дозволяє ефективно боротися з самими проблематичними забрудненнями. Додатково в агрегаті передбачений барабан для намотування шланга. Є і вбудований бак для миючого засобу. Прилад поставляється з 10-метровим шлангом. Це дуже практична і продуктивна мийка. З таким агрегатом складне прибирання перетвориться на цікаву розвагу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 5 Premium Smart Control Home
Усі ціни 8 →Kärcher Myjka ci?nieniowa K 5 Premium Smart Control Home | 1 993 zł |
Karcher K 5 Premium Smart Control Home Pressure Washer Czarny 1.324-673.0 | 1 990 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 5 Premium Smart Control Home (1.324-673.0) | 1 862 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control Home 1.324-673.0 | 1 985 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control Home 1.324-673.0 - DAR | 1 869 zł |