Мийка високого тиску Karcher K 5 Premium Smart Control (1.324-670.0)
Відео 1Фото 11 |
Karcher K 5 Premium Smart Control |
|
Фірмова мийка високого тиску від популярної німецької компанії Karcher. Це добре збалансована модель, яка демонструє непогану продуктивність за умови невисокої ціни. Робочий тиск агрегату знаходиться в межах 20-145 бар, вода витрачається зі швидкістю до 500 л/ч.це продуктивна і функціональна мийка, потенціалу моделі досить, щоб за 1 годину обробити територію площею 40 м2. Мийка високого тиску Karcher K 5 Premium Smart Control дозволяє здійснювати прибирання з використанням чистячої піни.
Для цього в конструкції приладу передбачений спеціальний бак. Додатково модель має барабан для намотування шланга, що дозволяє зручно і акуратно зберігати рукав високого тиску. Агрегат комплектується пістолетом Smart Control і струменевою трубкою Multi Jet 3 в 1. На пістолеті передбачена панель управління з окремим РК-дисплеєм. Мийка високого тиску може синхронізуватися зі смартфоном або планшетом. Завдяки додатку Karcher Home & Garden можна швидко налаштовувати апарат на той чи інший вид прибирання. Це маневрена, стильна і продуктивна мийка, з якою прибирання стане як ніколи ефективною, легкою і швидкою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 5 Premium Smart Control
Усі ціни 12 →Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-670.0 | 1 559 zł |
Karcher K 5 Premium Smart Control DO-NARZO-KAR-044 | 1 559 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-670.0 | 1 559 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 | 1 852 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-670.0 | 1 559 zł |