Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4070 ICHILL X3 (C40703-126XX-186148H)
Zdjęcia 3 |
INNO3D GeForce RTX 4070 ICHILL X3 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INNO3D 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INNO3D.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INNO3D GeForce RTX 4070 ICHILL X3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INNO3D GeForce RTX 4070 iChill X3 12288 MB GDDR6X C40703-126XX-186148H | 3 129 zł |
Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 4070 iCHILL X3 12GB GDDR6X (C40703-126X | 3 119 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Karta graf INNO3D GEFORCE RTX 4070 ICHILL X3 - PACZK | 3 110 zł |
Inno3d Rtx 4070 Ichill 3x 12gb Gddr6x Graphic Card Czarny C40703-126XX-186 | 2 774 zł |
Inno3D VGA RTX 4070 ICHILL X3 12GB GDDR6X C40703-126XX-186148H | 3 460 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →