Monitor Iiyama ProLite XUB2796HSU-B5 27 " czarny
Zdjęcia 11 |
Iiyama ProLite XUB2796HSU-B5 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2796HSU-B5 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor IIYAMA ProLite XUB2796HSU-B5 27" 1920x1080px IPS 1 ms | 800 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2796HSU-B5 27' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 75Hz 1ms | 965 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! iiyama Monitor 27 cali XUB2796HSU-B5 IPS,1ms,HDMI,DP | 813 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →