Monitor BenQ BL2780T 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
BenQ BL2780T 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ BL2780T 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ - B2B BL2780T 27" Monitor Czarny | 1 108 zł |
Benq Monitor 27cali BL2780T LED 5ms/IPS/1000:1/HDMI UPBEN27LBL2780T | 979 zł |
BENQ 27" BL2780T 9H.LGYLB.CBE Czarny | 1 017 zł |
Benq Monitor 27cali BL2780T LED 5ms/IPS/1000:1/HDMI 50295 | 1 074 zł |
Benq Monitor 27cali BL2780T LED 5ms/IPS/1000:1/HDMI 50295 | 979 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →