Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M182N (7KW54A)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Laserowe kolorowe wielofunkcyjne urządzenie A4 z funkcjami druku monochromatycznego i kolorowego, skanowania płaskiego, a także szybkiego czarno-białego i kolorowego kopiowania dokumentów. Jest pozycjonowany jako jedno z najbardziej przystępnych cenowo kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych firmy Hewlett-Packard 2020, przeznaczone do użytku w małym (domowym) i średnim biurze. Zapewnia wydajne drukowanie czarno-białe i kolorowe z rozdzielczością 600x600 dpi, co wystarcza do wydruków wysokiej jakości dokumentów.
Wbudowany skaner płaski z czujnikiem CIS w trybie kopiowania pracuje z rozdzielczością optyczną 300 dpi. W przypadku konieczności zwiększenia szczegółowości kopii cyfrowej (pliku), rozdzielczość można zwiększyć do maksymalnie 1200 dpi. Druk monochromatyczny i kolorowy w rozdzielczości 600 dpi z szybkością 16 str./min, co umożliwia wydrukowanie dużego jednostronicowego dokumentu w zaledwie 6,5 minuty.
Oryginalne wkłady atramentowe HP z technologią JetIntelligence zapewniają wysokiej jakości wydruki kolorowe/czarno-białe, a Dynamic Security pomaga identyfikować potencjalne oszustwa. Szybki interfejs sieciowy Fast Ethernet LAN 10/100 Base-TX pomoże w pełni zintegrować urządzenie wielofunkcyjne z lokalną siecią grupy roboczej. Istnieje gniazdo USB typu B do lokalnego połączenia z komputerem PC, laptopem lub monoblokiem. Działa bez problemów z papierami o różnej gramaturze (od 60 do 163 g/m²).
Kup HP Color LaserJet Pro M182N
Wszystkie ceny 11 →HP Color LaserJet Pro MFP M182nEUR 7KW54A#B19 | 2 208 zł |
Kolorowa HP Color LaserJet Pro M182n Toner Port USB LAN DR-LWK-HP-133 | 1 960 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M182n LAN USB | 1 960 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M182n LAN USB 7KW54A | 1 960 zł |