Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank Plus 555
Wideo 3Zdjęcia 20 |
Stosunkowo kompaktowe i niezawodne kolorowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 z szybkim procesorem, łącznością bezprzewodową Wi-Fi 4 i fabrycznie zainstalowanym systemem ciągłego zasilania atramentem (CISS) do wysokonakładowego druku monochromatycznego i kolorowego. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej w 2019 roku, nastawiony na zastosowanie w środowisku domowym/małym biurze.
Idealny dla użytkowników, którzy chcą zminimalizować konserwację sprzętu biurowego. Jest to pełnowartościowy, wysoce zintegrowany zestaw biurowy, który może pełnić funkcję kolorowej drukarki atramentowej, skanera płaskiego A4 z czujnikiem CIS oraz cyfrowej kopiarki z funkcją szybkiego zoomu. Zwykły CISS nieznacznie podnosi koszt urządzenia, ale radykalnie obniża koszty druku. Do ważnych plusów należy również duży zestaw startowy atramentu, który wystarcza na 2-3 lata użytkowania (18 000 stron w trybie czarno-białym i do 8 000 stron w trybie kolorowym).
Głównym przeznaczeniem urządzenia HP Smart Tank Plus 555 MFP jest aktywne monochromatyczne i kolorowe drukowanie/kopiowanie dokumentów i grafiki biznesowej. To urządzenie pozwoli Ci samodzielnie wyprodukować materiały marketingowe i informacyjne, szybko wydrukować czarno-białe i kolorowe broszury, koperty z symbolami firmowymi, dokumenty biznesowe, a nawet zdjęcia bez marginesów.
Kup HP Smart Tank Plus 555
Drukarka atramentowa HP Smart Tank Plus 555 | 1 029 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank Plus 555 (1TJ12A) | 1 302 zł |
Hp Smart Tank Wireless 559 Multifunction Printer Biały One Size / EU Plug | 1 055 zł |
Hp Smart Tank Plus 555 Multifunction Printer Czarny One Size / EU Plug 1TJ | 1 458 zł |