Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 7605 (28C02A)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Niezawodne i wydajne, wielofunkcyjne kolorowe urządzenie atramentowe A4 do umiarkowanych programów drukowania w domu lub małym biurze, tj. aby zaspokoić potrzeby małych przedsiębiorstw. Jest to stosunkowo kompaktowy kombajn biurowy o wysokim stopniu integracji, mogący pełnić funkcję kolorowej drukarki atramentowej, skanera płaskiego i kopiarki cyfrowej z funkcją szybkiego skalowania.
Kluczową cechą tego modelu jest obniżony koszt wydruku, uzyskany dzięki zastosowaniu fabrycznie zainstalowanego, opatentowanego systemu ciągłego zasilania atramentem (CISS), którego jedno uzupełnienie wystarcza na wydruk 4000 stron monochromatycznych przy pokryciu 5%. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na obecność szybkiego dwuzakresowego modułu bezprzewodowego w standardzie Wi-Fi 5 (802.11n/ac) umożliwiającego szybkie drukowanie ze smartfonów, tabletów i laptopów bez połączenia kablem USB. Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 7605 pozwala szybko wydrukować dowolne materiały marketingowe i informacyjne, szybko wyprodukować czarno-białe i kolorowe broszury reklamowe, koperty z symbolami, dokumenty robocze i fotografie. Obsługuje umiarkowane miesięczne programy drukowania do 1200 stron (maksymalnie do 6000 stron/miesiąc).
Kup HP Smart Tank 7605
HP Smart Tank 7605 28C02A - Wielofunkcyjna drukarka A4 z atramentem Drukow | 1 590 zł |
HP Smart Tank 7605 All-in-One Termiczny druk atramentowy A4 28C02A#BHC | 1 803 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 7605 (28C02A) | 2 079 zł |
Hp Inkjet Smart Tank 7605 Multifunction Printer Czarny One Size / EU Plug | 2 044 zł |