Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 500 (4SR29A)
Wideo 22Zdjęcia 6 |
Niezawodne i wydajne kolorowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 z szybkim procesorem i fabrycznie zainstalowanym systemem ciągłego zasilania w atrament (CISS) do imponujących ilości wydruków monochromatycznych i kolorowych (zalecana wydajność do 1000 stron/miesiąc). Jest to stosunkowo kompaktowy, wysoce zintegrowany procesor biurowy, który może działać jako kolorowa drukarka atramentowa, płaski skaner CIS i kopiarka cyfrowa z funkcją szybkiego powiększania.
Producent pozycjonuje się jako produkt ze średniej kategorii cenowej w 2019 roku, nastawiony na zastosowanie w małym lub średnim biurze. Fabryka CISS nieznacznie podnosi koszt urządzenia, ale znacznie obniża koszt druku. Dodatkowym bonusem będzie duży zestaw startowy atramentu, który wystarczy na 2-3 lata użytkowania (18 000 stron w trybie czarno-białym i do 8 000 stron w trybie kolorowym).
Te cechy sprawiają, że HP Smart Tank 500 MFP to dobry wybór do aktywnego drukowania monochromatycznego i kolorowego lub kopiowania dokumentów i grafiki biznesowej. Takie urządzenie wielofunkcyjne pozwoli Ci wydrukować dowolne materiały marketingowe i informacyjne bezpośrednio w biurze, szybko wyprodukować czarno-białe i kolorowe broszury, koperty z symbolami, dokumenty biznesowe i zdjęcia bez marginesów.
Kup HP Smart Tank 500
Hp Głowica Kolorowa Color Ink Tank 315 415 419 Smart Tank 500 M0H50A | 104 zł |
Hp Głowica Czarna Black Ink Tank 315 415 419 Smart Tank 500 M0H50A | 75 zł |
Hp Głowica Kolorowa Color Ink Tank 315 415 419 Smart Tank 500 M0H50A | 94 zł |
Hp Głowica Czarna Black Ink Tank 315 415 419 Smart Tank 500 M0H50A | 71 zł |
HP Smart Tank 500 to ciekawa propozycja na półce MFP do domu lub małego biura. Model imponuje wysoką wydajnością wraz z wbudowanym systemem ciągłego zasilania atramentem. Ale najpierw najważniejsze.
Ciągłe dostarczanie atramentu
Konstrukcja urządzenia odbiegała od zwykłych wkładów, zamiast których wprowadzono wspomniany CISS. Z tyłu urządzenia wielofunkcyjnego znajdują się zbiorniki na atrament czarny, cyjan, magenta i żółty. Do modelu dołączone są butelki z farbą w dopasowanych kolorach. Zawartość trzech kompletnych pojemników z czarnym tuszem wystarcza na około 18 tys. odbitek, kolorowym na wydrukowanie 7 tys. stron.
Dane dotyczące prędkości
Taca wyjściowa urządzenia MFP mieści 30 arkuszy papieru. W druku czarno-białym ilość ta kumuluje się w nim w około półtorej minuty. Urządzenie produkuje kolorowe wydruki z prędkością do 16 str./min. Wbudowany skaner HP Smart Tank 500 zapewnia jakość skanowania do 1200 dpi przy 4 i 8 str./min. odpowiednio w trybie kolorowym i monochromatycznym.
Połączenie przewodowe
Urządzenie podłącza się do komputera wyłącznie za pomocą kabla USB. Co więcej, często nie znajduje się w standardowym wyposażeniu modelu, co może być niemiłą niespodzianką. Jednak dzisiaj wielu przedstawicieli sklepu ze sprzętem poligraficznym jest tego winnych. Nawet przy braku modułu Wi-Fi i dodatkowo smyczy wrażenie bliskiej znajomości z urządzeniem pozostaje czysto pozytywne.