Drukarka HP LaserJet Pro M404DN (W1A53A)
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Dość zaawansowana drukarka A4 z monochromatycznym drukiem laserowym, która może służyć jako dobry wybór do użytku domowego lub wyposażenia stosunkowo niewielkich grup roboczych. Model ten charakteryzuje się znakomitą prędkością druku do 38 stron na minutę, co wystarcza do niezwykle szybkiego i wydajnego przepływu pracy w firmie. Maksymalna miesięczna liczba wydruków to 80 000 stron.
Charakterystyczną cechą sprzętu drukującego jest obecność dynamicznego systemu zabezpieczeń HP Print Security. Aby zwiększyć wydajność, drukarka HP LaserJet Pro M404DN ma opcję automatycznego drukowania dwustronnego. Dodatkowo centrala wyposażona jest w dwuwierszowy, podświetlany wyświetlacz. Drukarka jest dostarczana z kasetą z tonerem czarno-białym. Standardowy toner ma żywotność około 3000 stron, ale standardową kasetę można wymienić na bardziej pojemną modyfikację o żywotności do 10 000 stron. Maksymalna rozdzielczość druku sięga 1200x1200 dpi, co pozwala na drukowanie dowolnych dokumentów biznesowych. Za szybkość działania drukarki odpowiada wbudowany mikroprocesor o częstotliwości 1200 MHz.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Kup HP LaserJet Pro M404DN
HP LASERJET PRO M404DN 4800 X 600 DPI A4 S0224042 | 1 980 zł |
Drukarka laserowa HP LaserJetPro M404dn (W1A53A) | 2 633 zł |
Drukarka laserowa mono Hewlett-Packard LaserJet PRO M404dn (W1A53A) | 2 787 zł |