Urządzenie wielofunkcyjne HP Laser 135A (4ZB82A)
Wideo 6Zdjęcia 8 |
Przystępne cenowo i kompaktowe wielofunkcyjne laserowe urządzenie wielofunkcyjne w formacie A4 3 w 1, które może w pełni pełnić funkcje monochromatycznej drukarki laserowej i płaskiego skanera, które mogą pracować razem jako szybka kopiarka cyfrowa. Producent pozycjonuje jako produkt z podstawowej półki cenowej, nastawiony na zastosowanie w ramach domowego biura lub niewielkich grup roboczych biurowych (do 5 osób).
Drukarka wielofunkcyjna HP Laser 135A została zaprojektowana tak, aby wytrzymać stosunkowo niskie zalecane miesięczne obciążenie (2000 stron). Ale w razie potrzeby ten model może działać w trybie produktywnym (10 000 stron / miesiąc). Kabel lokalny Interfejs USB typu B służy do podłączenia do komputera PC, laptopa lub monobloku. Aby w pełni zintegrować to urządzenie wielofunkcyjne z biurową infrastrukturą sieciową, potrzebujesz oddzielnego serwera druku z portem USB.
Współpracuje z papierami o różnej gramaturze (od 60 do 163 g/m²). Maksymalna rozdzielczość optyczna skanera płaskiego CIS to 600x600 dpi (punktów / cal), przy standardowym kopiowaniu działa w trybie 300x300 dpi. Ważną cechą tego modelu jest obsługa trzech rodzajów wkładów z tonerem (modele W1105A, W1106A, W1107A o wydajności do 1000 stron). Są wyposażone w chipy i są kompatybilne z autorskim systemem bezpieczeństwa, który chroni urządzenie przed nieoryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi.
Kup HP Laser 135A
Wszystkie ceny 14 →HP LaserJet 135a 4ZB82A Drukarka Wielofunkcyjna A4 Ręczny druk przód i tył | 845 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe HP 135a | 845 zł |
Monochromatyczna HP Laser MFP 135a Mono Port USB DR-LWM-HP-189 | 1 119 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Laser MFP 135a Mono USB LCD | 1 119 zł |
HP Laser Laserowe urządzenie wielofunkcyjne 135a 4ZB82A#B19 | 833 zł |