Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M2040DN (1102S33NL0)
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Wysokowydajna laserowa maszyna wielofunkcyjna 3 w 1 z automatycznym dupleksowym (dwustronnym) monochromatycznym drukowaniem i automatycznym podawaniem oryginałów. Model przeznaczony jest do użytku w małych/średnich biurach i można go łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą sieciową za pomocą portu Fast Ethernet LAN. Opatentowany silnik laserowy gwarantuje szybkie/wysokiej jakości wydruki lub kopiowanie wielostronicowych dokumentów z prędkością do 40 str./min.
Maksymalna rozdzielczość w trybie drukarki sięga 1200x1200 dpi, co wystarcza do drukowania dokumentów o reprezentatywnym poziomie jakości. Maksymalna rozdzielczość skanowania to 600x600 dpi, w trybie kopiowania czujnik CIS pracuje ze szczegółami 200x200 lub 300x300 dpi. Co więcej, kopiowanie może odbywać się zarówno z zachowaniem oryginalnego rozmiaru dokumentu, jak i ze skalowaniem w zakresie od 25 do 400%, a krok skalowania jest regulowany z dokładnością do 1%.
Drukarka wielofunkcyjna Kyocera ECOSYS M2040DN umożliwia bezpośrednie drukowanie plików TIFF, PDF, JPEG i XPS z nośników USB. Taca podawania papieru jest zaprojektowana na 350 stron, co jest wygodne w przypadku znacznych dziennych nakładów drukowania. Kaseta z tonerem o dużej pojemności z imponującymi zasobami (7200 stron) i opatentowany bęben obrazowy o długiej żywotności (do 100 000 stron) zapewniają stosunkowo niski koszt w przeliczeniu na stronę.
Kup Kyocera ECOSYS M2040DN
Wszystkie ceny 10 →Kyocera ECOSYS M2040DN | 4 296 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M2040dn (1102S33NL0) | 3 103 zł |
KYOCERA ECOSYS M2040dn Laser A4 1200 x 1200 DPI 40 1102S33NL0 | 3 066 zł |
Urządzeniie wiielofunkcyjne KYOCERA MFP Ecosys M2040dn 1102S33NL0 | 3 192 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera Ecosys M2040dn 1102S33NL0 (laserowe; A4; | 3 417 zł |