Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA2100CFX (110C0B3NL0)
Wszechstronne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 z automatycznym drukowaniem dwustronnym (dupleks) i szybkim skanowaniem z automatycznym podawaniem dokumentów. Może również pełnić rolę kopiarki monochromatycznej/kolorowej z szybkim zoomem i faksu. Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, nastawiony na zastosowanie w małych i średnich biurach. Różni się niskim kosztem wydruku.
Wysoka rozdzielczość wyjściowa umożliwia urządzeniu wielofunkcyjnemu Kyocera ECOSYS MA2100CFX tworzenie atrakcyjnych dokumentów dla kadry kierowniczej, kolorowych broszur prezentacyjnych, efektownej grafiki biznesowej i układów materiałów marketingowych. Dzięki zintegrowanemu portowi Fast Ethernet LAN model ten można łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą sieci kablowej.
Możesz drukować / skanować z / do zasobów w chmurze. Możliwe jest również drukowanie plików z podłączonego napędu USB (jest przedni port USB) i skanowanie do niego. Do niewątpliwych zalet tego modelu należy również jego energooszczędność, imponująca żywotność bębna (100 000 stron) oraz możliwość zastosowania wkładów o dużej pojemności. Dodatkowo dostępne: rozszerzalna pamięć RAM (+512 MB) i czytnik kart USB IC + moduł Card Authentication Kit do bezpiecznego uwierzytelniania użytkowników.
Kup Kyocera ECOSYS MA2100CFX
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA2100cfx (110C0B3NL0) | 1 775 zł |
KYOCERA ECOSYS MA2100cfx Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 110C0B3NL0 | 1 683 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Kyocera ECOSYS MA2100cfx, multifunction printer (grey/ | 1 922 zł |
KYOCERA ECOSYS MA2100cfx Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 110C0B3NL0 | 1 683 zł |