Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M227FDW (G3Q75A)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Kup HP LaserJet Pro M227FDW
Wszystkie ceny 6 →Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M227fdw MFP G3Q75A | 2 197 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M227fdw Duplex ADF Wi-Fi | 2 300 zł |
Hewlett-packard (hp) Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M227fdw MFP | 2 113 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M227fdw Duplex ADF Wi-Fi G3Q75A | 2 300 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M227fdw MFP G3Q75A | 2 187 zł |
Hewlett Packard nie ma doświadczenia w branży urządzeń wielofunkcyjnych. W szerokiej gamie urządzeń drukujących 3 w 1 jest wiele kopii do wyboru do koloru, czy to rozwiązania do domu, czy do pracy. HP LaserJet Pro M227FDN, monochromatyczna drukarka laserowa z funkcjami skanera i kopiarki dla małych grup roboczych, została nagrodzona laurami lojalnego „ciężkiego pracownika” frontu biurowego.
Drukowanie mobilne
Arsenalu funkcji modelu nie można nazwać szczególnie bogatym, jednak wśród jego umiejętności znalazła się obsługa drukowania z urządzeń mobilnych za pośrednictwem bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Drukowanie mobilne jest zgodne z popularnymi funkcjami Air Print (gadżety Apple), Google Cloud Print i HP ePrint. Urządzenie wielofunkcyjne podłącza się do komputera w klasyczny sposób za pomocą standardowego kabla USB.
Funkcje drukowania
Drukarka HP LaserJet Pro M227FDN zajmuje 6,6 sekundy, aby wydrukować pierwszą kopię. czasu netto, w przyszłości urządzenie wydaje na 1 min. do 28 wydrukowanych stron w czerni i bieli. Ponadto urządzeniom wielofunkcyjnym nie są obce funkcje dwustronnego drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów(ta ostatnia produkowana jest w rozdzielczości 1200x1200 dpi). Aby nie stać przy skanerze z każdym arkuszem z osobna, w modelu wdrożono automatyczne podawanie oryginałów – urządzenie do ich ładowania mieści do 35 stron za jednym razem.
Dostępność
Panel sterowania urządzenia wielofunkcyjnego przypomina bardziej kalkulator - podobieństwa doszukiwać się można w charakterystycznym układzie klawiszy oraz niewielkim dwuwierszowym wyświetlaczu z niebieskim podświetleniem. Tylko drogie materiały eksploatacyjne budzą oburzenie wśród właścicieli modelu: wkłady CF230A o wydajności 1600 stron i CF230X, przeznaczone do 3500 wydruków. Ale koszt samego urządzenia okazał się dość demokratyczny, co stawia go w świetle jednej z najtańszych wariantów wśród wydajnych urządzeń wielofunkcyjnych, zaostrzonych do pracy w małym biurze.