Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M479DW (W1A77A)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Zaawansowane technologicznie, kolorowe, wielofunkcyjne urządzenie biurowe 4 w 1 z bogatym wyborem interfejsów połączeń i intuicyjnym systemem sterowania za pomocą ekranu dotykowego LCD. Jest to produktywny kombajn, który obejmuje szybką, laserową, kolorową drukarkę z pełnym dupleksem, płaski skaner i automatyczny podajnik dokumentów, praktyczną kopiarkę z szybkim skalowaniem i funkcjami faksu.
Pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej, zaprojektowany z myślą o potrzebach małych i średnich grup roboczych. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M479DW można podłączyć do lokalnego komputera osobistego lub zintegrować z wydziałową/korporacyjną siecią LAN za pomocą wbudowanego adaptera Gigabit Ethernet LAN. Dzięki wbudowanemu szybkiemu modułowi bezprzewodowemu standardu Wi-Fi 5 (802.11ac) i technologii Wi-Fi Direct obsługuje bezpośrednie drukowanie ze smartfonów, tabletów lub laptopów (Android, iOS, Windows, macOS). Przednie złącze USB 2.0 i wydajny procesor ARM współpracujący z 512 MB pamięci RAM umożliwiają szybkie przetwarzanie i drukowanie wielostronicowych dokumentów z dysków USB.
Kup HP Color LaserJet Pro M479DW
Wszystkie ceny 9 →Kolorowa HP Color LaserJet Pro M479dw Duplex USB WiFi DR-LWK-HP-123 | 2 617 zł |
HP Color LaserJet Pro Urządzenie wielofunkcyjne M479dw W1A77A#B19 | 2 950 zł |
DRUKARKA WIELOFUNKCYJNA HP LaserJet M479dw DUPLEX WiFi | 2 809 zł |
Urz. Wiel. Las. Kolor Hewlett-Packard LaserJet PRO M479dw (W1A77A) | 2 351 zł |
MFP Color LaserJet Pro M479dw | 2 712 zł |