Obudowa Fractal Design Define 7 Compact czarny (FD-C-DEF7C-01)
Wideo 12Zdjęcia 32 |
Fractal Design Define 7 Compact czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design Define 7 Compact czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Obudowa Define 7 Compact Black KOFDEOD0DEF7CB1 | 527 zł |
Fractal Design Define 7 Compact Black OB-FRD-0056 | 596 zł |
Fractal Design Obudowa Define 7 Compact Black 52449 | 527 zł |
Obudowa Midi Tower FRACTAL FD-C-DEF7C-01 | 617 zł |
Obudowa Fractal Design Define 7 Compact Solid Czarna (FD-C-DEF7C-01) | 528 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Fractal Design Define 7 Compact
Ceny na Fractal Design Define 7 Compact |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Define 7 Compact biały | od 666 zł | 1 oferta | ||
Fractal Design Define 7 Compact czarny | od 519 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →