Корпус Fractal Design Define 7 Compact чорний (FD-C-DEF7C-01)
Відео 12Фото 32 |
Fractal Design Define 7 Compact чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Define 7 Compact чорний
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design Obudowa Define 7 Compact Black KOFDEOD0DEF7CB1 | 527 zł |
Fractal Design Define 7 Compact Black OB-FRD-0056 | 596 zł |
Fractal Design Obudowa Define 7 Compact Black 52449 | 527 zł |
Obudowa Midi Tower FRACTAL FD-C-DEF7C-01 | 617 zł |
Obudowa Fractal Design Define 7 Compact Solid Czarna (FD-C-DEF7C-01) | 528 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Define 7 Compact
Ціни на Fractal Design Define 7 Compact |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Define 7 Compact білий | від 550 zł | 2 пропозиції | ||
Fractal Design Define 7 Compact чорний | від 519 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →