Zlewozmywak kuchenny Deante Hexon ZQP G653 995x500
Zdjęcia 6 |
Deante Hexon ZQP G653 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Hexon ZQP G653 995x500
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Deante Hexon 1,5-komorowy z ociekaczem szary (ZQP S653) | 436 zł |
Zlewozmywak granitowy 1.5-komorowy z ociekaczem - Space-Saver | 413 zł |
Zlewozmywak 1,5- komorowy z ociekaczem Deante HEXON ZQP S653 szary metalik | 498 zł |
Zlewozmywak granitowy Hexon Deante | 846 zł |
Zlewozmywak Deante Hexon Szary ZQP S653 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapyta | 1 279 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →