Szlifierka Bosch UniversalGrind 18V-75 06033E5001
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Bosch UniversalGrind 18V-75 06033E5001 115 mm125 mm |
|
Model 06033E5001 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalGrind 18V-75 06033E5001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Universalgrind Szlifierka Czarny/Zielony 125 mm 06033E5001 | 401 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Universal Grind | 480 zł |
Szlifierka Kątowa 18V Universalgrind Bosch korpus | 429 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch UniversalGrind 18V-75 06033E5001
Ceny na Bosch UniversalGrind 18V-75 06033E5001 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalGrind 18V-75 06033E5000 | od 349 zł | 5 oferty | ||
Bosch UniversalGrind 18V-75 06033E5001 | od 401 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →