Szlifierka Yato YT-82925
Zdjęcia 5 |
Yato YT-82925 akum. 1 szt. 4 Ah akum. brak |
|
Zawiera 3 tarcze polerskie.
Model YT-82925 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82925
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YATO POLERKA ORBITALNA 18V 125mm BEZ AKUMULATORA I LADOWARKI | 537 zł |
Polerka Orbitalna 125Mm 18V, Bez Akumulatora | 272 zł |
18V POLERKA ORBITALNA 125MM; (KORPUS) | 295 zł |
POLERKA ORBITALNA 125MM 18V, BEZ AKUMULATORA | 533 zł |
Modyfikacje Yato YT-82925
Ceny na Yato YT-82925 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-82924 | od 402 zł | 6 oferty | ||
Yato YT-82925 | od 272 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →