Wiertarko-wkrętarka Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic 06039B0302
Zdjęcia 5 |
Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic 06039B0302 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic 06039B0302
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic SOLO | 693 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Ergonomic PSB 18 LI-2 06039B0302 | 707 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic 18 V | 725 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Ergonomic PSB 18 LI-2 06039B0302 | 707 zł |
Modyfikacje Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic 06039B0302
Ceny na Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic 06039B0302 |
---|---|---|---|---|
Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic 06039B0300 | od 1 120 zł | 2 oferty | ||
Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic 06039B0301 | od 1 019 zł | 5 oferty | ||
Bosch PSB 18 LI-2 Ergonomic 06039B0302 | od 693 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →