Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101 |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Connectivity” do synchronizacji ze smartfonem. Elektroniczne wykrywanie kąta - elektroniczne wykrywanie kąta, pomaga pracować na pochylonych powierzchniach pod określonym kątem (45 °, 60 ° lub ręczny wybór za pomocą aplikacji).
Model 06019J5001 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06019J5002 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z walizką, model 06019J5005 zawiera dwa akumulatory (8 Ah), ładowarkę, walizkę i moduł Bluetooth GCY 42.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Biturbo GSB 18 V-150 C akumulatorowa wiertarko-wkrętark | 3 066 zł |
Bosch Professional Gsb 18v-150 C Hammer Drill Posrebrzany 06019J5101 | 1 352 zł |
Bosch Professional Gsb 18v-150 C 3x4ahpc.gal1880cv L-boxx Cordless Impact | 2 769 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101
Ceny na Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5105 | od 2 439 zł | 7 oferty | ||
Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5101 | od 1 352 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSB 18V-150 C Professional 06019J5102 | od 1 241 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →