Niwelator laserowy Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00
Zdjęcia 11 |
Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00 |
|
Model 0601063W00 jest dostarczany w etui bez futerału i statywu, zestaw 0601063W01 zawiera statyw, jest dostarczany w etui, a zestaw 0601063W02 nie zawiera statywu, zestaw zawiera dodatkowy uchwyt sufitowy, jest dostarczany z etui i futerałem.
Poziom konstrukcyjny z zielonymi belkami. Może budować projekcje poziome, pionowe oraz dwupunktowe (zenit i nadir). Zasięg wynosi 15 m (ze specjalnym odbiornikiem - 50 m), a rozbieżność wiązek nie przekracza 0,3 mm na odległości 1 m. . Urządzenie zasilane jest ze źródeł AA (zestaw 4 baterii zapewnia do 15 godzin pracy). W zestawie z niwelatorem znajduje się futerał, tarcza oraz uchwyt obrotowy Bosch RM 10 z mocnymi magnesami u podstawy, dzięki którym pewnie trzyma się na różnych metalowych powierzchniach.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GCL 2-50 G - Laser wielofunkcyjny (0601066M00) | 1 088 zł |
Bosch Laser krzyżowy GCL 2-50 G zielony 15 m | 1 102 zł |
Bosch Professional Gcl 2-50 G Professional+rm10 Laser Level Lines Posrebrz | 1 266 zł |
Bosch Laser Gcl 2-50 G | 1 176 zł |
Poziomica laserowa GCL2-50 Bosch | 1 089 zł |
Bosch Laser Krzyżowy Gcl 2-50 G Zielony B 601066M00 4059952511085 | 1 113 zł |
Modyfikacje Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00
Ceny na Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00 |
---|---|---|---|---|
Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M00 | od 1 088 zł | 6 oferty | ||
Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M02 | od 1 594 zł | 2 oferty | ||
Bosch GCL 2-50 G Professional 0601066M01 | od 855 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →