Płyta główna ASRock H670 Steel Legend
Zdjęcia 6 |
Pełnowymiarowa i dobrze wyważona płyta główna klasy średniej oparta na logice systemowej H670, którą Intel wprowadził na początku 2022 roku. Jest członkiem rodziny Steel Legend, która obejmuje niedrogie, a jednocześnie bardzo zaawansowane płyty główne do zestawów do gier klasy podstawowej i średniej. Dzięki obecnemu gnieździe Intel LGA 1700 nadaje się do budowy nowoczesnego komputera PC opartego na APU 12.
generacji Intel Alder Lake. Jak wszyscy przedstawiciele serii Steel Legend, ta płyta jest wyposażona we wzmocnione, wzmocnione gniazda do podłączania kart graficznych (uwaga: tryb pary Crossfire jest obsługiwany) oraz dyski SSD M.2. Pełny układ płyty jest następujący: 2 gniazda kart graficznych + 3 złącza M.2 + 4 złącza SATA 3 + 4 gniazda RAM. W tym drugim przypadku płyta pozwala na zainstalowanie do 128 GB pamięci DDR4 o maksymalnej częstotliwości taktowania 5000 MHz.
Zaawansowane możliwości gamingowe ASRock H670 Steel Legend podkreśla wbudowany system synchronizacji podświetlenia ASRock Polychrome Sync, dodatkowe złącza do podłączenia taśm LED i chłodzenia wodnego, a także zaawansowany kontroler sieciowy Dragon RTL8125BG o przepustowości 2,5 Gb/s oraz możliwość ustalania priorytetów ruchu. Dodatkowym bonusem jest obsługa technologii Base Frequency Boost (BFB), która pozwala na ręczne podkręcanie procesorów Intel z zablokowanym mnożnikiem.
Kup ASRock H670 Steel Legend
ASRock H670 Steel Legenda 1700 Gniazdo 4 DDR4 H670 STEEL LEGEND | 851 zł |
ASRock H670 Steel Legend P?yta g?ówna - Intel H670 - Intel LGA1700 socket | 590 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! asrock Płyta główna H670 Steel Legend s1700 4DDR4 DP/H | 840 zł |