Płyta główna ASRock B450 Steel Legend (90-MXBA00-A0UAYZ)
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Pełnowymiarowa płyta główna ATX klasy średniej z gniazdem AM4 dla procesorów AMD opartych na mikroarchitekturach Zen i Zen2. Gwarantowana kompatybilność z szeroką gamą trzech generacji procesorów AMD Ryzen 3/5/7/9 (rdzenie Summit Ridge/Pinnacle Ridge/Matisse), zintegrowanymi układami graficznymi APU Radeon Vega (Raven Ridge/Picasso) oraz budżetowym Athlonem Zen (Raven Ridge ) procesory.
Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do użytku jako część systemów gier średniej klasy. Charakteryzuje się stylowym wyglądem zewnętrznym wykorzystującym kontrolowane podświetlenie LED (ASRock Polychrome Sync), imponującym zestawem popularnych interfejsów systemowych i zewnętrznych, a także wykorzystaniem wysokiej jakości podstawy elementów (ulepszone dławiki obudowy, trwałe kondensatory).
Wyposażony w 6-fazowy konwerter zasilania procesora (VRM). Dzięki czterem gniazdom pamięci DDR4, płyta główna ASRock B450 Steel Legend obsługuje imponującą maksymalną ilość pamięci RAM (do 64 GB), dając Ci więcej możliwości przyszłej aktualizacji systemu. Możesz podłączyć dwa dyski SSD M.2 w trybie PCI-E 3.0 2x/4x (do 16/32 Gb/s) i sześć tradycyjnych urządzeń SATA3. Potężny gigabitowy kontroler sieciowy Realtek RTL8111H gwarantuje szybki transfer danych przy minimalnym pingu.
Kup ASRock B450 Steel Legend
Wszystkie ceny 24 →ASRock B450 Steel Legend P?yta g?ówna - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 R | 453 zł |
ASRock Płyta główna B450 STEEL LEGEND AM4 4DDR4 DP/HDMI ATX KBASRAA7B450A0 | 409 zł |
ASRock B450 Steel Legend PL-AM4-ASR-070 | 409 zł |
Płyta główna ASROCK B450 Steel Legend | 410 zł |
ASRock Płyta główna B450 STEEL LEGEND AM4 4DDR4 DP/HDMI ATX 102398 | 421 zł |