Материнська плата ASRock B450 Steel Legend (90-MXBA00-A0UAYZ)
Відео 14Фото 6 |
Повнорозмірна материнська плата середнього рівня форм-фактору ATX з процесорним роз'ємом AM4 для установки CPU AMD на основі мікроархітектури Zen і Zen2. Гарантується сумісність з широким асортиментом процесорів AMD Ryzen 3/5/7/9 трьох поколінь (ядра Ridge Summit/Pinnacle Ridge/Matisse), APU з вбудованою графікою Radeon Vega (Raven Ridge/Picasso) і бюджетними CPU Athlon Zen (Raven Ridge).
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для використання у складі геймерських систем середнього рівня. Відрізняється стильним зовнішнім дизайном з використанням керованої LED-підсвічування (ASRock Polychrome Sync), значним набором популярних системних та зовнішніх інтерфейсів, а також застосуванням якісної елементної бази (поліпшені корпусні дроселі, довговічні конденсатори).
Обладнана 6-фазною конвертером живлення процесора (VRM). Завдяки наявності чотирьох роз'ємів для встановлення модулів пам'яті DDR4, материнська плата ASRock B450 Steel Legend підтримує вражаючий максимальний об'єм оперативної пам'яті (до 64 Гб), що дає додаткові можливості для модернізації системи в майбутньому. Передбачено підключення двох SSD-накопичувачів з роз'ємом M. 2 в режимі PCI-E 3.0 2x/4x (до 16/32 Гб/с) і шести традиційних SATA3-пристроїв. Продуктивний гігабітний мережний контролер Realtek RTL8111H гарантує швидку передачу даних з мінімальним пінгом.
Купити ASRock B450 Steel Legend
Усі ціни 20 →ASRock B450 Steel Legend P?yta g?ówna - AMD B450 - AMD AM4 socket - DDR4 R | 459 zł |
ASRock Płyta główna B450 STEEL LEGEND AM4 4DDR4 DP/HDMI ATX KBASRAA7B450A0 | 409 zł |
ASRock B450 Steel Legend PL-AM4-ASR-070 | 409 zł |
ASRock Płyta główna B450 STEEL LEGEND AM4 4DDR4 DP/HDMI ATX 102398 | 421 zł |
ASRock Płyta główna B450 STEEL LEGEND AM4 4DDR4 DP/HDMI ATX 102398 | 409 zł |