Zlewozmywak kuchenny Alveus Pure Up 20 465x525 (1123786)
Zdjęcia 18 |
Alveus Pure Up 20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Pure Up 20 465x525
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1123786 PURE UP 20 Montaż zlewu kuchennego ze stali Satyna/szczotko | 903 zł |
PURE 20 SAT 465 x 525 mm + syfon PUSH UP | 1 614 zł |
Zlew ALVEUS PURE UP 20 SATYNA (1123786) | 1 639 zł |
PURE 20 SAT 465 x 525 mm + syfon PUSH UP | 1 935 zł |
ALVEUS Zlewozmywak PURE 20 PUSH UP satyna 1123786* - Wpisz KOD - otrzymasz | 1 614 zł |
Alveus Pure Up 20 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 52,5x46,5 cm satyna 11 | 1 869 zł |
Modyfikacje Alveus Pure Up 20
Ceny na Alveus Pure Up 20 |
---|---|---|---|---|
Alveus Pure Up 10 405x525 | od 635 zł | 1 oferta | ||
Alveus Pure Up 20 465x525 | od 903 zł | 7 oferty | ||
Alveus Pure Up 30 515x525 | od 2 445 zł | 1 oferta | ||
Alveus Pure Up 70 565x525 | od 1 869 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →