Zlewozmywak kuchenny Alveus More 10 560x500
Alveus More 10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus More 10 560x500
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus More 10 FS 1103108 Stalowy Srebrny | 759 zł |
ALVEUS MORE 10 zlewozmywak stalowy satyna FS | 815 zł |
Zlewozmywak Alveus MORE 10 stalowy len | 373 zł |
ALVEUS MORE 10 zlewozmywak stalowy satyna | 348 zł |
Alveus More 10 I 1103106K Stalowy Srebrny | 285 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →