Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 25Фото 7 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.67; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; Співвідношення дисплей/корпус (%): 86; DCI-P3; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Helio G96; Процесор (ГГц): 2.05; Графічний процесор: ARM Mali-G57 MC2; ОЗП (ГБ): 8; Тип ОЗП: LPDDR4x в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Xiaomi →
від 629 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 676 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 702 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 845 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 1 199 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 999 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 711 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 845 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 995 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 855 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 1 524 zł
6.78 ", 387 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 191 г
від 1 688 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 1 199 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 4600 мАгод, 205 г
від 578 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G96
Камера:4 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:202 г
Redmi Note 11 Pro має другу назву моделі: 11i. телефони названі під різні ринки збуту.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Xiaomi Redmi Note (середні)Порівняти в таблиці →
від 938 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 1 451 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 1 509 zł
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7200 Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 956 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 514 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 187 г
від 789 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 738 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 925 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 1 211 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 565 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 728 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 176 г
від 647 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 842 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 1 217 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 602 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 685, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 987 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 792 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 174 г
від 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
Відеоогляди
Redmi Note 11 Pro 5G VS Redmi Note 11 - What's different?
7 лютого 202223 990 переглядів
Xiaomi REDMI NOTE 11 PRO 5G
28 травня 202213 888 переглядів
Xiaomi REDMI NOTE 11 PRO 5G MIUI 13.0.8 Firmware Update July 2022✅ Menu & Apps
11 липня 20223 059 переглядів
Xiaomi REDMI NOTE 11 PRO 5G case cover 3mk Armor Case ✔
3 лютого 20231 353 перегляда
Redmi Note 11 pro 5g | Czy seria PRO tak powinna się prezentować?
12 лютого 20232 214 переглядів
Redmi Note 11 Pro. Jak się sprawuje i ile kosztuje ?
23 березня 202268 565 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G | Nie kupuj! | RECENZJA
21 квітня 2022281 820 переглядів
Samsung Galaxy A33 vs Redmi Note 11 Pro vs REALME 9 Pro Plus - PORÓWNANIE i Test - Mobileo [PL]
29 травня 202254 714 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G - RECENZJA - Warty TWOICH PIENIĘDZY? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
27 квітня 2022124 772 перегляда
Redmi Note 11 Pro Plus 5G || Unboxing and Review|| Really a Pro?? #redmi #redminote11pro5g
11 грудня 20229 791 перегляд
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Unboxing + Review
21 червня 20227 904 перегляда
India - Miui 13.0.6.0 New Update For Redmi Note 11 Pro Plus & Poco X4 Pro 5g | New Features Update
2 липня 20224 482 перегляда
UNBOXING REDMI NOTE 11 PRO 5G | XIAOMI REDMI NOTE 11 PRO 5G | Wheng Gallardo
24 червня 2022605 переглядів
XIAOMI REDMI NOTE 11 PRO 5G : UNBOXING AND REVIEW
6 лютого 20231 777 переглядів
REDMI NOTE 11 PRO 5G UNBOXING AND REVIEW | XIAOMI - REDMI NOTE PRO | NOT WHAT I EXPECTED
20 березня 20231 249 переглядів
BEST CASING FOR XIAOMI REDMI NOTE 11 PRO 5G
10 лютого 20231 154 перегляда
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Unboxing and Camera Testing
29 січня 2022235 переглядів
Redmi Note 11 Pro - A Xiaomi 11i Free Fire highlights Ultra graphics Default DPI ⚡ 120hz
12 лютого 2023337 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 Pro Unboxing
18 березня 2022119 переглядів
Realme 9 Pro 5G vs Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Global REVIEW COMPARISON
28 лютого 2022315 переглядів
Redmi NOTE 11 Pro + 5G Review, Unboxing, Frist Impression The Speed Of Feature #risetothechallenge
30 травня 2022341 перегляд
Xiaomi Redmi Note 11 pro 5g Redmi Note 11 pro Tech Moralizer (Shortly Review in Hindi)
18 липня 2021114 переглядів
REDMI NOTE 11 PRO POCO X4 PRO UNBOXING .LATEST MODELS OF XIAOMI#xiomi#poco
26 березня 2022132 перегляда
Redmi Note 11 Pro Unboxing + Initial Impressions (Young, But Campaign by Xiaomi Global)
5 березня 2022186 переглядів
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G vs iPhone 13 Pro Max
31 січня 20221 772 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 64 ГБ / 6 ГБ | від 702 zł | 16 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | від 999 zł | 4 пропозиції |