Ціни на Xiaomi Redmi Note 11 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 25Фото 7 | від 950 до 1 799 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.67; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; Співвідношення дисплей/корпус (%): 86; DCI-P3; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Helio G96; Процесор (ГГц): 2.05; Графічний процесор: ARM Mali-G57 MC2; ОЗП (ГБ): 6; Тип ОЗП: LPDDR4x |
64 ГБ / 6 ГБ128 ГБ / 6 ГБ |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Graphite Gray | 1 699 zł |
Smartfon Redmi Note 11 Pro, 6/128 GB, niebieski | 950 zł |
Redmi Note 11 Pro 5G - 6/128GB / Polar White - Oficjalny Sklep Xiaomi, Pol | 1 799 zł |
Redmi Note 11 Pro 4G 6/128GB Szary | 999 zł |
Redmi Note 11 Pro - 6/128GB / Star Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska D | 1 699 zł |
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Dual Sim Polar White | 1 551 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!