USB-флешка Transcend JetFlash 750 32 ГБ (TS32GJF750K)
Фото 5 |
Transcend JetFlash 750 32Gb 16 ГБ32 ГБ |
|
Надійний і продуктивний флеш-накопичувач середньої ємності (32 Гб) зі швидкісним інтерфейсом USB 3.0 (3.1 Gen1). Відрізняється високою швидкістю виконання операцій вводу-виводу і стриманим дизайном компактного пластикового корпусу. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для вирішення завдань, що стосуються зберігання і транспортування різноманітного цифрового контенту.
Може стати надійним носієм електронного ключа, підійде для збереження копій документів, електронних таблиць, презентацій, фотографій і відеоматеріалів. На відміну від більшості середньобюджетних накопичувачів, ця модель заснована на більш довговічною флеш-пам'яті типу MLC і здатна демонструвати високу швидкість послідовного читання/запису (до 130/30 МБайт/с). Копіювання типового відеофайлу розміром 4 Гб з цього пристрою на комп'ютер займає близько 30 c, а сотня фотографій переносяться за 3-4 с. Гарантована високий ступінь сумісності з контролерами інтерфейсу USB версії 2.0. Підтримується багатофункціональним фірмовим програмним забезпеченням Transcend Elite (резервне копіювання, синхронізацію і шифрування даних).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend JetFlash 750 32 ГБ
Transcend 32 GB JetFlash 750 USB 31 Gen 1 pamięć USB TS32GJF750K | 123 zł |
Transcend JetFlash 750 U3 - 32GB - 32GB - USB Stick | 108 zł |
Pendrive Transcend JetFlash 750, 32 GB (TS32GJF750K) | 100 zł |
Модификації Transcend JetFlash 750
Ціни на Transcend JetFlash 750 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 750 16 ГБ | від 62 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 750 32 ГБ | від 100 zł | 3 пропозиції |