SSD Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/1920G 1.92 ТБ
Відео 16Фото 7 |
Kingston IKVP80ES/1920G |
|
256-бітове шифрування XTS-AES, сумісне зі стандартом FIPS 197. Відповідає стандарту Common Criteria EAL5+.
Кольоровий сенсорний екран з кількома паролями (PIN-кодом) або парольною фразою, від 6 до 64 буквено-цифрових символів, з кількістю спроб доступу, що настроюється, і автоматичним тайм-аутом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/1920G 1.92 ТБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston IronKey Vault Privacy 80 zewnętrzny dysk SSD certyfikat FIPS 197 | 1 505 zł |
Kingston SSD IronKey Vault Privacy 1920GB Szyfrowany HD-SSDZ-KNG-006 | 1 613 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Kingston IronKey Vault Privacy 80 1.92TB Niebieski (IK | 1 659 zł |
Dysk zewnętrzny SSD, KINGSTON, IronKey Vault Privacy 80 1.92TB (IKVP80ES/1 | 1 493 zł |
Kingston IronKey Vault Privacy 80 1.92TB Niebieski | 1 477 zł |
IKVP80ES/1920G | 1 774 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/1920G
Ціни на Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/1920G |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/480G 480 ГБ | від 956 zł | 5 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/960G 960 ГБ | від 1 249 zł | 6 пропозицій | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/1920G 1.92 ТБ | від 1 477 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →