SSD Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/960G 960 GB
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Kingston IKVP80ES/960G |
|
256-bitowe szyfrowanie XTS-AES zgodne z FIPS 197. Zgodne z Common Criteria EAL5+.
Kolorowy ekran dotykowy z wieloma hasłami (PIN) lub hasłem, od 6 do 64 znaków alfanumerycznych, konfigurowalną liczbą prób dostępu i automatycznym limitem czasu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/960G 960 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston IronKey Vault Privacy 80 zewnętrzny dysk SSD certyfikat FIPS 197 | 1 451 zł |
Kingston SSD IronKey Vault Privacy 960GB Szyfrowany HD-SSDZ-KNG-005 | 1 253 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Kingston IronKey Vault Privacy 80 960GB Niebieski (IKV | 1 249 zł |
Dysk zewnętrzny SSD, KINGSTON, IronKey Vault Privacy 80, 960GB (IKVP80ES/9 | 1 278 zł |
Kingston IronKey Vault Privacy 80 960GB Niebieski | 1 263 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/960G
Ceny na Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/960G |
---|---|---|---|---|
Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/480G 480 GB | od 956 zł | 5 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/960G 960 GB | od 1 249 zł | 6 oferty | ||
Kingston IronKey Vault Privacy 80 IKVP80ES/1920G 1.92 TB | od 1 477 zł | 7 oferty |
Polecamy