Кухонна мийка Franke Orion OID 651 114.0316.242 1000x510
Фото 4 |
Franke Orion OID 651 114.0316.242 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Orion OID 651 114.0316.242 1000x510
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke Orion OID 651 Tectonite Szary | 595 zł |
Zlewozmywak Franke Zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem Orion OID 651 Tec | 567 zł |
Zlew Franke Orion Oid 651-100 Czarny Kran Dozownik | 1 149 zł |
Franke Orion OID 651 Tectonite Szary | 629 zł |
Zlew FRANKE Orion OID 651 onyx | Tectonite (114.0286.461) *** zamów wycięc | 595 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →