Болгарка Bosch GWS 7-115 E Professional 0601388201
Фото 7 | Очікується у продажу 376 zł Тип: кутова (болгарка); Корисна потужність (Вт): 300; Споживана потужність (Вт): 720; Кількість обертів (об/хв): 2800 – 11000; Макс. діаметр диска (мм): 115; Джерело живлення: електромережа (230 В); Рівень шуму (дБ): 102; Вага (кг): 1.8; |
Bosch GWS 7-115 E Professional 0601388201 115 мм 115 мм захист від вкл. 115 мм 115 мм регулятор обертів регулятор обертів захист від вкл. 125 мм захист від вкл. |
|
Модель 7-115 без налаштування числа обертів, а в моделі 7-115 E є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bosch GWS 7-115 E Professional 0601388201
Ціни на Bosch GWS 7-115 E Professional 0601388201 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106 | від 279 zł | 7 пропозицій | ||
Bosch GWS 7-115 E Professional 0601388203 | від 276 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 7-125 Professional 0601388108 | від 224 zł | 14 пропозицій |