Болгарка Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106
Фото 7 |
Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106 |
|
Модель 7-115 без налаштування числа обертів, а в моделі 7-115 E є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GWS 7-115 - Szlifierka kątowa (0601388106) | 312 zł |
Bosch GWS 7-115 DO-EL-SZL-BOS-062 | 279 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 7-115 0601388106 | 279 zł |
Bosch Professional Gws 7-115 115 Mm Grinder Niebieski,Czarny 601388106 | 303 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH B0601388106 | 337 zł |
Модификації Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106
Ціни на Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106 | від 279 zł | 7 пропозицій | ||
Bosch GWS 7-115 E Professional 0601388203 | від 279 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GWS 7-125 Professional 0601388108 | від 211 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →