Szlifierka Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106
Zdjęcia 7 |
Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106 |
|
Model 7-115 bez presetu RPM i Model 7-115 E z presetem RPM
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GWS 7-115 - Szlifierka kątowa (0601388106) | 312 zł |
Bosch GWS 7-115 DO-EL-SZL-BOS-062 | 279 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 7-115 0601388106 | 279 zł |
Bosch Professional Gws 7-115 115 Mm Grinder Niebieski,Czarny 601388106 | 303 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH B0601388106 | 337 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106
Ceny na Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 7-115 Professional 0601388106 | od 279 zł | 7 oferty | ||
Bosch GWS 7-115 E Professional 0601388203 | od 275 zł | 5 oferty | ||
Bosch GWS 7-125 Professional 0601388108 | od 211 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →