Szlifierka Bosch GWS 750-125 S Professional 0601394120
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Bosch GWS 750-125 S Professional 0601394120 bez dysków regulacja obrotów bez dysków |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWS 750-125 S Professional 0601394120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GWS 750 S (115 mm) - Szlifierka kątowa (0601394120) | 339 zł |
Szlifierka Bosch GWS 750 S | 279 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH GWS 750 S | 340 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH, 750W, 115 mm, GWS 750 S | 356 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GWS 750-125 S Professional 0601394120
Ceny na Bosch GWS 750-125 S Professional 0601394120 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 750-125 Professional 0601394001 | od 225 zł | 9 oferty | ||
Bosch GWS 750-125 S Professional 0601394120 | od 279 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →