Pendrive Transcend JetFlash 920 128 GB (TS128GJF920)
Zdjęcia 5 |
Transcend JetFlash 920 128Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetFlash 920 128 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetFlash 920 - 128GB - USB Stick | 122 zł |
Transcend USB 3.0 JetFlash 920 128GB TS128GJF920 RF-PD-TRN-0008 | 135 zł |
Pendrive (Pamięć USB) TRANSCEND 128 GB Szaro-czarny | 152 zł |
Transcend JETFLASH 920 128GB USB3.2 Gen 1 USB-A | 143 zł |
Transcend, pendrive 128GB Jetflash 920 2 Gen | 129 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Transcend JetFlash 920
Ceny na Transcend JetFlash 920 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 920 128 GB | od 118 zł | 10 oferty | ||
Transcend JetFlash 920 256 GB | od 181 zł | 5 oferty | ||
Transcend JetFlash 920 512 GB | od 299 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →