Obudowa Thermaltake Ceres 300 TG ARGB zielony (CA-1Y2-00MEWN-00)
Wideo 9Zdjęcia 6 |
Thermaltake Ceres 300 TG ARGB zielony
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Ceres 300 TG ARGB
Ceny na Thermaltake Ceres 300 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Ceres 300 TG ARGB biały | od 459 zł | 2 oferty | ||
Thermaltake Ceres 300 TG ARGB czarny | od 500 zł | 6 oferty | ||
Thermaltake Ceres 300 TG ARGB zielony | od 553 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →