Opona letnia Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini 275/50 R20 113 W Mercedes-Benz 275/50 R20 113 W RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 LS Run Flat (275/50 R20 113W) 2745100 | 1 450 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS Run Flat ( 275/50 R20 113W XL *, runflat ) 2745100 | 1 465 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS Run Flat ( 275/50 R20 113W XL *, runflat ) | 1 485 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini
Ceny na Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Mercedes-Benz | od 1 139 zł | 9 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini | od 1 450 zł | 3 oferty |
Polecamy