Opona letnia Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 255/50 R18 102Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 255/50 R18 102Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero Rosso Asimmetrico 255/50 R18 102Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico (255/50 R18 102Y) 0984900 | 2 158 zł |
Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico ( 255/50 ZR18 102Y ) | 2 241 zł |
Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico ( 255/50 ZR18 102Y ) 0984900 | 2 185 zł |
Polecamy