Opona zimowa Pirelli Winter SnowControl Serie III 195/55 R17 92H
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SnowControl Serie III 195/55 R17 92H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter SnowControl Serie III 195/55 R17 92H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter 210 Snowcontrol Serie 3 (195/55 R17 92H) 2462200 | 841 zł |
Pirelli Winter 210 Snowcontrol Serie 3 ( 195/55 R17 92H XL * ) 2462200 | 842 zł |
Pirelli Winter 210 Snowcontrol Serie 3 ( 195/55 R17 92H XL * ) | 845 zł |
Polecamy