Літня шина Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini 275/50 R20 113 W Mercedes-Benz 275/50 R20 113 W RunFlat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 LS Run Flat (275/50 R20 113W) 2745100 | 1 450 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS Run Flat ( 275/50 R20 113W XL *, runflat ) 2745100 | 1 465 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS Run Flat ( 275/50 R20 113W XL *, runflat ) | 1 485 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini
Ціни на Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Mercedes-Benz | від 1 139 zł | 9 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/50 R20 113W Run Flat BMW/Mini | від 1 450 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо