Всесезонна шина Pirelli PZero All Season 245/45 R19 102Y Lucid
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero All Season 245/45 R19 102Y Lucid 245/45 R19 102 Y Lucid |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero All Season 245/45 R19 102Y Lucid
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero All Season (245/45 R19 102Y) 3955000 | 1 171 zł |
Pirelli P Zero All Season ( 245/45 R19 102Y XL Elect, LM1, PNCS ) 3955000 | 1 247 zł |
Pirelli P Zero All Season ( 245/45 R19 102Y XL Elect, LM1, PNCS ) | 1 262 zł |
Модификації Pirelli PZero All Season 245/45 R19 102Y Lucid
Ціни на Pirelli PZero All Season 245/45 R19 102Y Lucid |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero All Season 245/45 R19 102Y Lucid | від 1 171 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →