Зимова шина Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W 255/35 R20 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero Winter ( 255/35 R20 97W XL ) 3867900 | 1 398 zł |
Pirelli P Zero Winter (255/35 R20 97W) 3867900 | 1 395 zł |
Opona Pirelli 255/35R20 P ZERO WINTER 97W XL - opony zimowe 38679 | 1 245 zł |
Pirelli P Zero Winter ( 255/35 R20 97W XL ) | 1 415 zł |
Модификації Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W
Ціни на Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W | від 1 245 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →