Opona zimowa Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W 255/35 R20 97 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero Winter ( 255/35 R20 97W XL ) 3867900 | 1 398 zł |
Pirelli P Zero Winter (255/35 R20 97W) 3867900 | 1 395 zł |
Opona Pirelli 255/35R20 P ZERO WINTER 97W XL - opony zimowe 38679 | 1 245 zł |
Pirelli P Zero Winter ( 255/35 R20 97W XL ) | 1 413 zł |
Modyfikacje Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W
Ceny na Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero Winter 255/35 R20 97W | od 1 245 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →