Зимова шина Nexen Winguard Sport 2 225/50 R17 98V
Відео 6Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Sport 2 225/50 R17 98V ТОП-5 225/50 R17 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Sport 2 225/50 R17 98V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Winguard Sport 2 (225/50 R17 98V) 15483NXK | 478 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/50 R17 98V XL 4PR, RPB ) | 485 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/50 R17 98V XL 4PR, RPB ) 16905NX | 534 zł |
Nexen Winguard Sport 2 (225/50 R17 98V) 16905NX | 532 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/50 R17 98V XL 4PR, RPB ) | 451 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 225/50 R17 98V XL 4PR, RPB ) 15483NXK | 550 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Sport 2 225/50 R17 98V
Ціни на Nexen Winguard Sport 2 225/50 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Sport 2 225/50 R17 98V | від 451 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →