Літня шина Pirelli Powergy 225/55 R18 98V
Відео 2Фото 5 |
Pirelli Powergy 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Темпераментна італійська гума від маститого шинного гіганта Pirelli, що випускається під середньорозмірні та великі седани, кросовери та позашляховики. Покришка призначена для експлуатації у теплу пору року. Її наділили асиметричним протекторним малюнком із трьома поздовжніми ребрами жорсткості у центральному ядрі бігової доріжки. Ці ребра вийшли досить масивними та жорсткими, внаслідок чого досягається оптимальна керованість транспортним засобом та підвищується ефективність передачі тягово-гальмівних зусиль.
Єдина лінія ламелів у блоках протектора прискорює відтік води, основна маса якої відводиться по чотирьох окружних аквадренажних каналах. У плані стійкості до гідропленінгу Pirelli Powergy 225/55 R18 98V є однією з найкращих шин у передтоповому класі літньої гуми. Компаунд моделі на основі діоксиду кремнію посилює «мокрі» зчіпні якості покришки, а особливі полімери у його складі підвищують зносостійкість протектора. Завдяки комфортабельності ходу шину можна зарахувати до розряду турингової автогуми.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Купити Pirelli Powergy 225/55 R18 98V
Pirelli Powergy (225/55 R18 98V) 3925800 | 631 zł |
Opona Pirelli 225/55R18 Powergy 98V - opony terenowe 39258 | 616 zł |
Pirelli Powergy ( 225/55 R18 98V ) 3925800 | 694 zł |
Pirelli Powergy ( 225/55 R18 98V ) | 702 zł |
Модификації Pirelli Powergy 225/55 R18 98V
Ціни на Pirelli Powergy 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Powergy 225/55 R18 98V | від 616 zł | 4 пропозиції |